Hakkımızda, Biz Kimiz?AC / DC Motor tahrik sistemlerini kullanarak; Asansörlerde, Enerji Tasarrufu uygulamaları, Ayrıca, Üretim verimliliği artış projelerini, Endüstriyel Otomasyon ve "know-how" kabiliyetleri ile birleştirerek; Anahtar teslim endüstriyel tesis elektrik ve otomasyon projelerini gerçekleştiren bir "Elektrik Mühendisliği" firmasıdır.

Temel İlkeleri

  Güven               Tecrübe          Dürüstlük        Sorumluluk       Dinamizm

Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.

Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.


Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yegane hedefimizdir.

 

Saygılarımla,


CEM ÖZALPAŞAN
Yönetim Kurulu Başkanı
CEMTEK MÜHENDİSLİK A.Ş.

24/07/2014